O nas


Witam Państwa na stronie internetowej firmy INTERTECH - stronie poświęconej wyłącznie marce GEKA® - KARASTO.

GEKA® to marka zastrzeżona przez firmę KARASTO. W 1932 roku Julius Oehler właściciel firmy wynalazł i opatentował Złącze Kłowe Geka o rozstawie 40 mm. Od tamtej pory złącze to, zyskało ogromną popularność. Do tego stopnia, że wszystkie złącza o rozstawie kłów 40 mm przypominające oryginalne złącza, błędnie nazywane są złączami GEKA. Wszystkie firmy, które oferują złącza kłowe o rozstawie kłów 40 kompatybilne ze złączami GEKA pod nazwą "Złącza GEKA" innych producentów niż KARASTO, robią to niezgodnie z prawem. Nazwa GEKA to nazwa zarezerwowana nie tylko dla złączy kłowych o rozstawie kłów 40 mm, wiele produktów firmy KARASTO nazywa się GEKA a produkty najwyższej jakości nazywane są GEKA PLUS.

INTERTECH od kilku już lat, promuje w Polsce oryginalne Złącza GEKA oraz cały asortyment firmy KARASTO. Wszystkie produkty dostępne, są w bardzo korzystnych cenach. Możliwe jest, zamawianie hurtowych ilości, jak również pojedynczych sztuk. Każde zamówienie realizowane jest zgodnie z polityką naszej firmy, czyli traktowane w sposób priorytetowy. Dzięki temu, zamówienia realizowane są w trybie ekspresowym.

Firma INTERTECH powstała w roku 2000. Od dnia założenia zajmujemy się doborem i sprzedażą "odpowiedzialnych artykułów technicznych" dla przemysłu i rzemiosła. Obsługujemy klientów z całej Polski. Wśród nich znajdują się kopalnie, elektrownie, huty, zakłady przetwórstwa spożywczego, zakłady chemiczne, firmy budownictwa drogowego i mieszkaniowego, oraz rzemieślnicy. Wspieramy nasza wiedzą, również biura projektowe, które opracowują różnego rodzaju instalacje z wykorzystaniem specjalistycznych produktów.

Zaufało nam już ponad 2000 przedsiębiorstw i liczba ta wciąż wzrasta.

Co Jest Dla Nas Najważniejsze?

 1. Skuteczność - jest priorytetem na każdym etapie zamówienia.
 2. Precyzja - każdy artykuł dobieramy w oparciu o szczegółowe informacje dotyczące użytkowania.
 3. Pewność - każde rozwiązanie, przez nas zaproponowane, musi spełniać swoją rolę w sposób niezawodny.
 4. Bezpieczeństwo - zwiększamy je dzięki odpowiedniemu doborowi produktów, ale również dzięki informacji jak o nie dbać i konserwować.
 5. "Kultura Pracy" - odpowiednio dobrane produkty ułatwiają pracę podczas ich użytkowania.
 6. Trwałość Produktów - jest połączeniem profesjonalnej jakości, z odpowiednim doborem produktu oraz przestrzeganiem instrukcji obsługi.
 7. Konkurencyjna Cena - dzięki doświadczeniu i wieloletniej obecności na rynku, oferujemy atrakcyjne ceny, przy zachowaniu wysokiej jakości.
 8. Szybkość Realizacji Zamówienia - dzięki wypracowanym rozwiązaniom logistycznym, stawiamy czoła nawet najbardziej nietypowym zamówieniom.

Dlaczego Zależy nam, na Wysokiej Jakości Produktów?

 • Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów - wpływa na bezpieczeństwo ludzi podczas pracy.
 • Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów - wpływa na wyższą "kulturę pracy".
 • Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów - wpływa na trwałość instalacji, oraz bezpośrednio na oszczędność czasu i pieniędzy.
 • Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów - w niskiej cenie, bardzo często, porównywalnej z cenami produktów wątpliwej jakości.
Produkty od INTERTECH to:

 

JAKOŚĆ 100%

 

Ponosimy pełną odpowiedzialność za oferowane przez nas produkty i z pełną świadomością deklarujemy
zgodność ich parametrów, z parametrami określonymi w kartach katalogowych producentów.

Zapraszam Państwa do współpracy.

Z poważaniem,
Tomasz Nowaliński

 

100%
JAKOŚĆ
 
1500
Ponad 1500 rodzajów
węży i złączy
22 lata
Ponad 22 lata
doświadczenia
24h
95% asortymentu realizujemy
od 24h do 7 dni roboczych

Potrzebują Państwo porady technicznej?

Prosimy o kontakt, pomożemy Państwu fachowym doradztwem:

(+48) 75 615 20 30 biuro@intertech.info.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.